Öt plébánia bálja

EGYHÁZ A keresztény emberektől sem áll távol a – mértékletes – mulatozás, amire jó példa a bajai katolikus egyházközségek közös bálja, melyet szombaton este immár nyolcadik alkalommal tartottak. A város öt  plébániájáról mintegy 100 személy vett részt a Belvárosi Közösségi Házban megtartott jótékonysági vígasságon.
2017. febr. 06. 0 comment
A város öt plébániájáról mintegy 100 személy vett részt a vígasságon Fotók: Zalavári László A város öt plébániájáról mintegy 100 személy vett részt a vígasságon Fotók: Zalavári László
Köszöntőjében Fekete Szabolcs, a Szent József templom esperes-plébánosa kiemelte: a bálozók két nagyon fontos dolgot cselekszenek. Egyrészt jelenlétükkel kifejezik a katolikus közösségek összetartozását. A második a jótékonyság, ugyanis minél több a résztvevő és minél több tombolasorsjegyet tudnak értékesíteni, annál több segítséget tudnak nyújtani tavasszal a nehéz helyzetben lévő bajaik számára.
Köszönetet mondott a szervezőknek, a plébánia karitász csoportja vezetőjének, B. Szabó Lászlóné és társainak. Járt a hála a paptársaknak és az egyházközségek világi vezetőinek, amiért többen jelen voltak. Az önkormányzatot többen is képviselték. Vedelek Norbert alpolgármester, dr. Zöld Lászlóné tanácsnok és Szabó Hajnalka, a Kulturális, Egészségügyi és Szociális Bizottság elnöke. Megköszönte a plébános, hogy az önkormányzat minden évben fontosnak tartja, hogy jelenlétével is támogassa a jótékonysági rendezvényt, kifejezve ezáltal azonosulását a helyi katolikus közösségekkel és a szeretetszolgálat munkájával. A Baja Marketing Kft.-nek is hálálkodott Fekete Szabolcs, amiért helyet biztosított a rendezvénynek, a Déri-kert Vendéglőnek meg a vacsora elkészítéséért és felszolgálásért. Emellett minden jelen lévőnek és a támogatóknak is járt a köszönet. A megnyitó után következett a vacsora, a tánc és a tombola. A zenét ez alkalommal is B. Szabó László szolgáltatta, ezáltal is jelentős kiadást spórolva. Zalavári László  

Polgármesteri Hivatal

Cím: Baja, Szentháromság tér 1.
Tel.: +36 79 /527-100
E-mail:
polghiv@bajavaros.hu
További információk…

Baja Marketing Kft.

Cím: Baja, Szentháromság tér 3.
Tel.: + 36 79/322-591
E-mail: titkarsag@bajamarketingkft.hu
További információk…

Tourinform Iroda

Cím: Baja, Szentháromság tér 11.
Tel/fax: (+36) 79/420-792
E-mail:
baja@tourinform.hu
További információk…

Csodálatos Baja 2017.

XXII. Bajai Halfőző Fesztivál
Best Of Musical
Mágnás Miksa
Operagála
További információk…

Hírlevél feliratkozás

Név:* E-mail:*